Ubytování v Bisericani

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Bisericani. Najděte si jeden z penziony přímo ve městě, nebo i v okolí Bisericani, kde najdeme města Odorheiu Secuiesc, Sub Cetate, Corund, Cristuru Secuiesc a Vărşag.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1

2. ErSa Panzio

Foto: ErSa Panzio
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
0 %

Featuring free WiFi, a barbecue and a children's playground, ErSa Panzio offers pet-friendly accommodation in Bisericani, 29 km from Sovata. Free private parking is available on site. The rooms have a TV with cable channels.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
osoby30 - 30 EUR za noc

Humidity 95 %
Pressure 31561.15 hPa
Wind 6.44 km/h
Informace o počasí jsou převzaty z města Sovata, které je vzdáleno 26.8 km od Bisericani.