Bed & Breakfast - 2 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Bisericani. Najděte si jeden z penziony a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Bisericani, kde najdeme města Odorheiu Secuiesc, Sub Cetate, Corund, Cristuru Secuiesc a Vărşag.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:

1 výsledek nalezen, zobrazeno 1 - 1 1

1. Becsali Panzió StarStar

Foto: Becsali Panzió
Pokojů: 18
Hodnocení hostů
84 %

Featuring free WiFi, a restaurant and a barbecue, Becsali Panzió offers pet-friendly accommodation in Bisericani, 28 km from Sovata. Free private parking is available on site. The rooms are fitted with a private bathroom.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi
osoby16 - 16 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí
osoby16 - 16 EUR za noc
Třílůžkový pokoj Standard
osoby24 - 24 EUR za noc

1 výsledek nalezen, zobrazeno 1 - 1 1

Čeština  Slovensky

Měna:
Právě teď
Weather Icon: povětšinou jasno
5° C
Weather Icon: slunečno
20° C
So 21.10
Weather Icon: částečně zataženo
17° C
Východ slunce 07:45Západ slunce 18:23
Visibility 25.91 km
Humidity 84 %
Pressure 31493.43 hPa
Wind 11.27 km/h
Informace o počasí jsou převzaty z města Sovata, které je vzdáleno 27.2 km od Bisericani.